ARAMA :
A BLOK
İL SAĞLIK MÜDÜRÜPROF. DR. MEHMET KOÇ
SekreterFatma Nur Baysal310 4041
Özel KalemUzman - EBRU KARAALP310 4080
BasınUzman - BARIŞ ŞAYIR310 4012
Faks - Santral263 06 65444 42 00 - 310 4000
PERSONEL VE DESTEK HİZMETLERİ BAŞKANLIĞI
BAŞKAN GÖKHAN ARICAN
BAŞKAN YARDIMCISIDr. ESER ŞENKUL310 4020
BAŞKAN YARDIMCISI NECATİ ELVAN310 4400
SEKRETER MELEK SOYLU TÜRK310 4051
BİLGİ İŞLEM BİRİMİ
Uzman FATİH METE310 4243 BEHLÜLDANE ARI310 4093
MEHMET CAN310 4310 AHMET ŞAHİN310 4095
VAKKAS ALTINER310 4222
SAĞLIK BİLGİ SİSTEMLERİ
Uzman ALİ FUAT TATLIMAVUK310 4025 HACI ARI310 4139
EMRAH KARADEMİR310 4054 ALİME DURAN310 4033
RAMAZAN AKKAYA310 4033
İNSAN KAYNAKLARI ( ATAMA BİRİMİ )
Uzman ÖZKAN GÜBEŞ310 4026 MURAT EYİKUDAMACI310 4062
ALİ BOZKURT310 4064 HASAN URGANCI310 4065
AYŞE AYAYDIN310 4063 BURCU MARAŞLI310 4052
BEYTULLAH CEVİZ310 4223 BAYRAM DURDU310 4062
AYTEN AŞIR (sözleşmeli personel )310 4169 ALİ ÖZDEMİR310 4112
DERYA AYDIN310 4059
İNSAN KAYNAKLARI ( GÖREVLENDİRME BİRİMİ )
MENDERES ŞAŞMAZ310 4074 HÜLYA ŞEKERCİ310 4028
GÜNER ÖZDEMİR310 4167 RUKİYE ARSLAN SU310 4024
MEHMET İNAN310 4049 ZEYNEP BOLAT310 4028
ÖZLÜK KADRO TERFİ BİRİMİ
Uzman AYŞE ERDOĞAN310 4103 MUSTAFA EMRE AKDAĞ310 4158
DİLEK KAYGISIZ310 4079 HASAN ÇALIŞKAN310 4096
MEHMET CEMALLER310 4037 MEHMET ZAHİD CAVGA310 4126
FURKAN ERDOĞDU310 4058
PERSONEL PLANLAMA
SÜMEYYE ALTUN310 4056 NAZMİ ATAY310 4151
EĞİTİM HİZMETLERİ VE DESTEK BİRİMİ
Uzman HATİCE GÜNAYDIN310 4039 SALİHA BAŞKÖSE310 4082
HATİCE AVŞAR KES310 4208 EROL KURT310 4082
İZİN RAPOR BİRİMİ
FERİDE BİROL310 4046 SEÇİL KAFALI310 4035
ABDULLAH KARATAŞ310 4083 MUSTAFA AY310 4083
DİSİPLİN İŞLERİ BİRİMİ
HASAN UYAR (Birim Sorumlusu)310 4130 SÜMEYYE AKDAĞ310 4130
MURAT AYDIN310 4047
EVRAK KAYIT BİRİMİ
SULTAN KOÇ310 4067 İMDAT AYRANCI310 4328
HALİL ÖZTOP310 4328 NİHAL KAYA310 4142
RAŞİT VURAL310 4045 SONER UZUNGİL310 4132
ŞÜKRAN SÖNMEZ310 4141
POSTA HİZMETLERİ BİRİMİ
AHMET ATEŞ310 4143 HALİL İBRAHİM GENÇ310 4018
TURGUT ALTINSOY310 4031 MEHMET MATPAN310 4018
ÖZCAN DÜNDAR310 4031 HÜSEYİN YİĞİN310 4013
ARŞİV HİZMETLERİ BİRİMİ
MUHAMMET DOĞAN310 4116 NAFİ ALTINOK310 4122
BAYRAM ALİ İLHAN310 4434 ZEKİ ÇİYLEZ310 4432
MUSTAFA DAĞLI310 4116
İHALE SATINALMA HİZMETLERİ BİRİMİ
Uzman SÜLEYMAN KARAĞÖZ310 4178 SEZER YAŞAR310 4098
AYŞE DEMİRLEK310 4201 EYÜP KOÇAK310 4161
SÜLEYMAN YAZICI310 4200 İSA KARADAĞ310 4032
HALİL YAZAR310 4187
BÜTÇE HİZMETLERİ BİRİMİ
Uzman ÜMİT ÇELİK310 4179 SAMİ KARTAL310 4179
YUSUF BAŞBÖGER310 4182
DOĞRUDAN TEMİN HİZMETLERİ BİRİMİ
Uzman SERDAR KURT310 4180 SERDAR ATAÇ310 4177
SEFER GÜNDÜZ310 4177 RESUL ŞAHİN310 4053
MUSTAFA ÇETİNBİLEK310 4184 FATİH CERANOĞLU310 4184
AKİF ÖZTÜRK310 4011
GELİR GİDER TAHAKKUK F. ANALİZ HİZMETLERİ BİRİMİ
Uzman KIYMET ERGUN310 4072 ÖZGÜR ŞAHİN310 4044
AYKUT ACAR310 4068 KAMİLE GÜRDAL ( İÇ KONTROL )310 4146
AKIN AKÇAN310 4016 ZEKERİYA KILIÇOĞLU310 4146
DURMUŞ ALİ TAT310 4115 SALİM SAĞLAM310 4140
HAKKI SARIOĞLU310 4019
MAAŞ MUTEMETLİK HİZMETLERİ BİRİMİ
Uzman ELİFE ÖKSÜM310 4170 BURÇİN BAŞ310 4129
ALİ ÇAKIR310 4129 METİN YURTERİ310 4170
RAMAZAN LÖK310 4152 ŞENGÜL KAYA310 4128
EK ÖDEME DÖNER HİZMETLERİ BİRİMİ
VELİ TÜZÜN310 4118 AHMET ZENGİN310 4123
ÖMER ÇAY310 4114 MUHAMMER ÖĞMEN310 4121
EBUBEKİR UYSAL310 4114
YOLLUK HİZMETLERİ BİRİMİ
FULYA YALÇINER310 4113 MUSTAFA YURTSEVEN310 4111
HATİCE BİNİCİ310 4113
TAŞINIR İŞLEMLER BİRİMİ
Uzman HAMDİ YAZGAN310 4086 OSMAN YILDIZ310 4150
ALİ ÖKSÜM310 4120 SERDAR BİCİOĞLU310 4163
NESRİN VAROL310 4071 UFUK YAŞAR310 4204
CENGİZ TANRISEVEN310 4203 UĞUR ÇİTİL310 4202
YUSUF GÜL310 4205 RAMAZAN KAZAN310 4202
MUSTAFA BOLAT310 4202 SÜLEYMAN DEMİRÖRS310 4135
AHMET TAŞ310 4203 ÖMER ALİ AĞIL310 4104
AİLE HEKİMLİĞİ MAAŞ BİRİMİ
HASAN HÜSEYİN ALTUNTAŞ310 4100 ÖMER MUTLUBAŞ310 4101
MUSTAFA KIRDIM310 4101
YATIRIMLAR BİRİMİ (MÜHENDİSLİK ve İNŞAAT HİZMETLERİ)
Uzman RESUL EKREM ÖZGE - MİMAR310 4149 HAYRULLAH TURAN310 4479
HÜSEYİN KORÇAM310 4145 ABDULLAH USLU310 4109
EGEMEN AKÇAN310 4029 MEHMET KES310 4030
FAİK AFŞEÖREN310 41 08 FATİH BALPETEK310 4108
MUSTAFA BİNİCİ310 4457 MESUT TOPDEMİR310 4458
MEHMET DUMURU310 4458 DERYA GÜRKAN310 4459
BÜŞRA DÖNMEZ310 4459 YILMAZ KILIÇ310 4471
ALİ YALÇIN310 4472 EYÜP KAMACI310 4479
ALİ KONAR310 4441 HİCRAN TEKELİOĞLU310 44 41
MAHİR GÜRBÜZ310 4443 ADEM KAMÇI310 4442
MEHMET KES310 4030 SEDA KOÇAK310 4023
MELİKE GÜZELCE310 4459 HACI OSMAN MANAV310 4479
TUĞÇE EMİNE SADAY310 4482 YAKUP SARIŞEN310 4456
MUSTAFA SEDAT KARAMAZI310 4473 BELGİN KÜÇÜKTOY310 4474
SAİT ŞAHİN310 4474 HASAN BAYRAKTAR3104183
KALİBRASYON BİRİMİ
KLİNİK M. FATİH MEHMET FERAH310 4117 KLİNİK M. MUSTAFA YALMAN310 4117
ALİ ALYÜZ310 4136 MEHMET KÖSEOĞLU310 4136
AVNİ ŞİMŞEK310 4147 DURMUŞ ÜSTÜN310 4147
AKTİF
MUHAMMET ARAÇ310 4215 AHMET NURETTİN BAĞRIAÇIK310 4215
ŞÖFÖRLER ODASI BİRİMİ
B. BLOK ( zafer )310 4449 ADNAN ATALAY310 4448
A . BLOK310 4107
TEKNİK SERVİS
YAŞAR AYTEKİN310 4242 YUNUS APAPAK310 4242
SEDAT GÖRGÜLÜ310 4303 MEHMET KAYMAK310 4302
HASAN KUTLU310 4242
YEMEKHANE YİYECEK İÇECEK HİZMETLERİ
SADULLAH AKDENİZ310 4415 - 4446
SAHA KOORDİNATÖRÜ
DOĞAN ÜMÜTLÜ310 4365 SUAT ŞİMŞEK310 4107
SAYMANLIK HİZMETLERİ BİRİMİ
Uzman - YALÇIN TÜRKER (Birim Sorumlusu)310 4168Uzman MUSTAFA ÜZÜM310 4162
Uzman KENAN ER310 4886Uzman BÜLENT UÇAR310 4194
EMİNE GÜNEŞ310 4171 MURAT TEKSOY310 4165
FUNDA NALBANTOĞLU310 4165 DİLEK YAMAN310 4073
LEYLA AKGÜN310 4097 YASEMİN ÇETİNER310 4198
TUĞBA GÖREN310 4148 SERKAN ARIK310 4181
FATİH KARADENİZ310 4196 REŞAT ÇİFTÇİ310 4078
EMİN KOÇAK310 4077 EMRAH ALTAN310 4186
LEYLA YILMAZ310 4189 YASİN GÖKHAN UYGUN310 4188
KEZBAN SANLAV310 4176 İHSAN BİLİR310 4174
MUSA KURT310 4175 FAKS SAYMANLIK223 4191
OSMAN BAŞÇİFTÇİ310 4171 ŞEVKET TOKGÖZ310 4164
AHMET SUCU310 4192 RABİA ŞAHİN310 4262
SEVGİ MERCAN310 4027 YASEMİN YILDIZ310 4193
SEZGİN ORMANKAYA310 4190 OSMAN YALÇIN310 4075
BİRGÜL KARAN310 4186 EMRE ÖZCAN310 4186
UĞUR BÜLENT KOÇAK310 4196 AHMET MUSA KAYA310 4181
İBRAHİM HALİL DURAK310 4144 ZELİHA GÜVENÇ310 4160
FOTOKOPİ ODASI
MEHMET KINIK310 4304 MUSTAFA BALAL310 4304
SİVİL SAVUNMA UZMANLIĞI
SALİH ÇANKILIÇ310 4375
ÇAY OCAĞI
SAYMANLIK ÇAY OCAĞI4263 ZAFER ÇAY OCAĞI4301
MAKAM ÇAY OCAĞI4156
İŞ SAĞLIĞI VE ĞÜVENLİĞİ BİRİMİ
MÜKREMİN ÇELİKER310 4039
CİMER - SABİM KOORDİNATÖRLÜĞÜ
HÜLYA DEMİR310 4042
KAMU HASTANELERİ BAŞKANLIĞI
BAŞKANProf. Dr. KADİR DURGUT
BAŞKAN YARDIMCISIDr. BAHATTİN AKYÜREK310 4055
BAŞKAN YARDIMCISIDr. SEMRA ARIBAŞ310 4070
SEKRETER FATMA ÜREN310 4061
TIBBI CİHAZ HİZMETLERİ BİRİMİ
Uzman - DR. AYNUR ŞAHİN310 4081 KADİR AKDAĞ310 4159
UĞUR ÖZGÜR DEMİRELLİ310 4197
İZLEME DEĞERLENDİRME BİRİMİ
DR. YUSUF KAYMAK310 4085 MUSTAFA BÜYÜKASLAN310 4038
AHMET YILMAZ310 4110
HASTANE HİZMETLERİ BİRİMİ
Uzman - DR. EMİNE KARABACAK310 4137 ÜMMÜ DURTULUK310 4084
MUSTAFA BAYRAKÇI310 4043
ÖZELLİKLİ SAĞLIK HİZMETLERİ BİRİMİ
Uzman - OP. DR. HAYAT GÖKMENGİL310 4099 MEHMET SARI310 4090
STOK BİRİMİ
AMİNE KAĞNICA310 4172
VERİMLİLİK BİRİMİ
TURGAY GÜNEYLİ310 4069
ÇALIŞAN HAKLARI BİRİMİ
ETHEM GÖRGÜLÜ310 4102 M.İSLAM ÇAGRICİNGİ310 4127
EVDE SAĞLIK HİZMETLERİ BİRİMİ
DR. FATMA ŞİMŞEK (Birim Sorumlusu)310 4195 GÜLESER KİRAZ310 4206
FİLİZ ŞEKER310 4066 SEMRA KALE310 4087
AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI HİZMETLERİ
Diş Hekimi ERDAL BİLGİN310 4092
ÇEVRE HİZMETLERİ TIBBI ATIK BİRİMİ
HASAN EVİRGEN310 4119
ANKET ÇAGRI MERKEZİ BİRİMİ
MUSTAFA ŞİMŞEK310 4322 ALİ TÜREDİ310 4319
ŞERAFETTİN AKARSU310 4318
ENGELLİ RAPOR İTİRAZ HİZMETLERİ BİRİMİ
DİLEK BAYATLI310 4320 İBRAHİM ÇİÇEK310 4335
ALİ YETİK310 4330
ENGELLİ SÜRÜCÜ EHLİYET RAPOR BİRİMİ
DİLEK IŞIK310 4334
BASIN VE HALKLA İLİŞKİLER BİRİMİ
BASIN VE HALKLA İLİŞKİLER
Uzman BARIŞ ŞAYIR310 4012 SERAP DİKMETAŞ310 4475
B BLOK
İL SAĞLIK MÜDÜRÜPROF.DR. MEHMET KOÇ
SekreterFATMANUR BAYSAL310 43 21
Özel KalemEBRU KARAALP310 43 43
BasınBARIŞ ŞAYIR310 40 12
Faks - Santral352 72 68444 4200 - 310 40 00
SAĞLIK HİZMETLERİ BAŞKANLIĞI
BAŞKANUzm. Dr. TARIK ACAR
BAŞKAN YARDIMCISIUzm. Dr. MUSTAFA PARLAYICI310 4422
BAŞKAN YARDIMCISIDr. DURMUŞ ALİ ASLANLAR310 4445
SEKRETER SIDIKA ÖZ310 4433
DR.SİNAN ÖZTÜRK (Birim Sorumlusu)310 4377
ÖZEL TEŞHİS TEDAVİ MERKEZLERİ BİRİMİ
RECEP DAYI310 4417 HAKİME GARGI310 44 16
KEVSER GÖK310 4416 CUMALİ BULDUK310 4417
ÖZEL YATAKLI HİZMETLERİ BİRİMİ
TESLİME ŞENER310 4402 HACER GENÇ310 4402
ŞİRVAN EROL310 4403 AHMET DEMİRDELEN310 4404
GÜLSÜM GÜLPERİ TURGUT310 4404
SAĞLIK HİZMETLERİ İZLEME, DEĞERLENDİRME VE DENETİM BİRİMİ
MEHMET UFUK YEŞİL (Birim Sorumlusu)310 4363 KADİR SAKA310 4462
DR. NİLGÜN ARSLAN310 4424 GÜZİDE GÜMÜŞ KORKMAZ310 4361
ZEKİYE ÖZLEM YILMAZ310 4362 AYŞE NİLGÜN POLAT310 4369
SELDA KURT GÖZ310 4369 TUBA FELHAN310 4364
DR. MEDİHA KAHRAMAN310 4424 AYŞE KURTBARI310 4364
AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI HİZMETLERİ
DT. FUNDA ALTIPARMAK (Birim Sorumlusu)310 4376 DT.GÜLER MUHAMMED310 4435
MERVE NAZİRE ÖZTOKLU310 4407 ORHAN KESKİN310 4407
İSTATİSTİK BİRİMİ
MUSTAFA AKSEL (Birim Sorumlusu)310 4480 AHMET KORAŞ310 4406
ÜMMÜ YARDIMCI310 4405
ECZACILIK HİZMETLERİ BİRİMİ
HİLAL KARACA (Birim Sorumlusu)310 4419 ECZ. GÜNEŞ HAMDİ BAĞCI310 4419
ECZ. ÖZLEM SALCI310 4419
ECZA DEPOLARI BİRİMİ
FATMA ÖZBEK310 4409 ALTAN ANDAÇ310 4409
HÜSNİYE İRCİ310 4409 SADETTİN AKPAK310 4413
TIBBİ CİHAZ BİRİMİ
SAİM ALAN (Birim Sorumlusu)310 4418 SEDAT DAĞ310 4418
ORTEZ PROTEZ İŞİTME CİHAZI BİRİMİ
ŞAKİR BAĞIRICI310 4425
TIBBİ CİHAZ ORTEZ PROTEZ İŞİTME BİRİMİ
FİLİZ ŞEF310 4426 HÜLYA KESER310 4426
TIBBİ CİHAZ ORTEZ PROTEZ BİRİMİ
SUNA ÇİÇEKSAÇAN310 4427
ECZANE AKILCI İLAÇ BİRİMİ
DR. SAKİNE DİRİKOLU BUĞRUL310 44 35
KALİTE VE VERİMLİLİK BİRİMİ
DR.MEHMET DOĞRUL (Birim Sorumlusu)310 44 40 EMEL KARABAĞ310 4372
SAĞLIK MESLEKLERİ-HASTA HAKLARI BİRİMİ
Uzman - DR. MEHMET İSHAK MAZI310 4499
HASTA HAKLARI İL KOORDİNATÖRLÜĞÜ
HÜLYA MERCAN310 44 87 DT. MEHMET EMİN ATMACA310 4499
MÜMİNE YAVUZ310 44 87 SALİH KARİP310 44 87
SAĞLIK MESLEKLERİ HİZMETLERİ BİRİMİ
DR. ASLINUR ATAŞ310 4407 FATMA GELGEÇ ( psikoteknik )310 4368
SAĞLIĞIN GELİŞTİRİLMESİ BİRİMİ
AHMET ŞAKIR (Birim Sorumlusu)310 4480 Ş.M.HAKAN ÇETİN310 4319
KURUMLAR DÖNER SERMAYE SAYMANLIĞI
AZİZ YALÇIN310 4492 SAYMAN MÜDÜRÜ BAHRİ KORKMAZ310 4494
SERPİL ÇETİNKAT310 4496 MELİKE GÜZELTEPE310 4495
NADİDE SUNA DEMET310 4493 İLHAN YAYLALI310 4491
HUKUK VE MUHAKEMAT BİRİMİ
AV. İSMAİL KOŞAR (Birim Sorumlusu)310 4327 BAHRİ ÖRDEK310 4331
SERPİL ASLAN310 4332 AV. PINAR DURUSOY310 4331
AV. AHU ÖNEL AKBAYIR310 4331 KEZİBAN İPAR310 4309
AV. MELTEM AKYÜREK310 4308 AV. BEYHAN ULUKAPI310 4329
LÜTFULLAH AKÇA (İcra Birimi)310 4314 AV. FİLİZ KABİNKARA310 4326
AV. AYSEL BÜYÜKAVCI310 4308 AV. SUNA YILMAZ KERTEL310 4326
ACİL SAĞLIK HİZMETLERİ BAŞKANLIĞI
BAŞKANDr. AHMET ERGİN
BAŞKAN YARDIMCISIDr. M.ALPER ÇELİKDELEN310 4466
SEKRETER ELİF DOĞACI310 4450
112 ACİL ŞUBESİ BİRİMİ
112 Başhekim Yrd. DR.BERAT BÜYÜKSIRIT310 4337112 Başhekim DR. ERKAN AŞIK310 4477
YASİN GÜLEÇ (Birim Sorumlusu)310 4336
112 DİSİPLİN BİRİMİ
NAİME ARABACI (Birim Sorumlusu)310 4307 KİRAZ AKIN310 4306
GÜLSÜM AYDENİZ310 4306 FADİME ARICAN310 4306
EBRU ÇAĞLAYAN310 4307
112 KALİTE BİRİMİ
SERAP BATU (Birim Sorumlusu)310 4476 ÖZLEM GENÇ310 4476
112 ACİL ŞUBE BİRİMİ
RAMAZAN TOPUZ310 4336
112 UMKE BİRİMİ
NAZMİYE EKER310 4325 ÖZGÜL ASLANTAŞ310 4325
AYTEN YURTTUTAN310 4324 NAGEHAN AKKOÇ310 4324
112 PERSONEL BİRİMİ
NESLİHAN SÜTÇÜ (Birim Sorumlusu)310 4312 ÖZCAN ÖNGELEN310 4313
EMİNE KESMEZ310 4312 SEVİM DİVLELİ310 4313
112 İSTATİSTİK BİRİMİ
YASEMİN BİROL (Birim Sorumlusu)310 4225
112 AFET UMKE BİRİMİ
ÖMER GÖKSU (Birim Sorumlusu)310 4324
C BLOK
HALK SAĞLIĞI HİZMETLERİ BAŞKANLIĞI
BAŞKANUzm. Dr. KERİM YEŞİLDAĞ
BAŞKAN YARDIMCISIDr. ENGİN DİNÇ310 4645
BAŞKAN YARDIMCISIDr. ABDULLAH ÖZÜDOĞRU310 4647
SEKRETER ALİ UĞUR310 4725
BİLGİ İŞLEM BİRİMİ
MAHMUT SAMİ GÜLER310 4688 ADEM DEMİR310 4689
İLYAS BATI310 4659
DOSYALAMA VE ARŞİV BİRİMİ
İBRAHİM KILINÇASLAN310 4693 HİLAL YILDIRIM310 4637
KALİTE VE PROJELENDİRME
BETÜL SEÇER310 4669 FUNDA GÜRBÜZ310 4648
HURİYE KIL310 4654
ÇEVRE SAĞLIĞI
Uzman MURAT YILMAZ310 4629 TANER AKÇI310 4615
HİLAL AKYOL310 4610 FATİH DOĞAN310 4605
SÜLEYMAN KALE310 4620 İSMAİL SEVER310 4605
MÜRSEL TÜFEKÇİ310 4616 BÜŞRA ARISOY310 4605
NEŞİDE NAZLI310 4620
BULAŞICI OLMAYAN HASTALIKLAR
Uzman DR. KÜRŞAT KIRAÇ310 4628 MÜŞERREF ŞAHİNGERİ310 4657
ŞADİYE BOZDAŞ310 4656 ELİF SAĞLAM310 4655
RUHAT AĞRALI310 4655 FATMA GÖLBAŞI310 4635
ERMAN YILDIRIM310 4657
AMBAR DEPO
ALİ YAVUZ310 4684
DOKTORLAR ODASI
DR. EKİN KOÇ310 4636 DR. İSMAİL HAKKI TUNÇES310 4636
DR. ÇİĞDEM S. DUMAN310 4636 DR. FAİK ŞENYIL310 4677
DİSİPLİN BİRİMİ
DR. MUSTAFA ÖZER310 4619 EMEL AKSOY310 4638
ELİF SARIKAYA310 4639
AİLE HEKİMLİĞİ PERSONEL
RÜSTEM YALÇIN310 4658 MEHMET KAR310 4723
İZİN RAPOR
İSMAİL YAKUT310 4660 MÜMİNE ÖZBEK310 4651
YAPI DENETİM BİRİMİ
NİMET AKKOCA310 4642 KEZBAN ÖZKAN310 4643
RUH SAĞLIĞI PROG. TÜTÜN VE DİĞER BAĞ.YAPICI MADDELER BİRİMİ
Uzman DR. FERAH NUR ÇAVDARCI310 4627 EMİNE SÜRÜCÜ310 4618
FATİH GÜMÜŞ310 4625 FARUK ÜNAL310 4612
ZEKERİYA YILDIRIM310 4690 TUĞBA ÇELİK310 4692
ALİ SAYHARMAN310 4697 MERYEM KARAAL310 4691
SİBEL GÜLENÇ310 4614 ÜLKÜ CAN DERTLİ310 4618
ÇALIŞAN SAĞLIĞI
Uzman OKTAY SARIÇOBAN310 4624 MUSTAFA SARAÇ310 4623
HATİCE BARMAKSIZ310 4641 RIFAT TAŞARSLAN310 4640
BÜNYAMİN MACİT310 4640
SITMA BİRİMİ
NAZİFE SEVİNDİK310 4686 ZÜBEYDE AYDIN310 4685
MEHMET SAYILIRER310 4685 H. HÜSEYİN ZENGİN310 4687
YURDAGÜL ÖZCAN310 4686 AHMET AZGIN310 4687
GELEN GİDEN EVRAK
HASAN ASLAN310 4644 GAMZE EYLENEN310 4644
BULAŞICI HASTALIKLAR BİRİMİ
Uzman DR. LEVENT KARTAL310 4649 FATMA DEMİR310 4698
HÜSEYİN İLHAN310 4696 SALİM ŞAHİN310 4694
HASAN KIRIKÖZ310 4650 SEDAT ARMUTLU310 4681
MUSTAFA İLHAN ÇELİK310 4695 VELİ DEMİREL310 4682
ÜNZİLE TORUN310 4680
POSTA
AHMET SOLMAZ310 4609
BASIN
ALİ KAYMAKÇI310 4617
ECZANE AMBARI
FATMA BAĞCI310 4724
TEKNİSYENLER
ZÜBEYİR METİN310 4607
TOPLUM SAĞLIĞI HİZMETLERİ
Uzman DR. AYKUT EMRE YILDIRIM310 4702 MUSTAFA ÖZ310 4716
SİBEL EĞİLMEZ310 4715 M. ZİYA GÜNER310 4717
KADRİYE DOĞAN310 4718
DİŞ HEKİMLERİ
DT. MERAL DEMİRCİ310 4679 DT. ESEN ŞENARAN310 4678
KANSER BİRİMİ
Uzman DR. SEYFETTİN ABUOĞLU310 4701 GÜLŞEN UYSAL310 4712
ESRA ÇİÇEK310 4710 KADRİYE CAN310 4714
DURDU ÖDÜL310 47 13 ÖZLEM YILMAZ310 4710
ÇEKÜS ŞUBE
Uzman DR. TUBA ESRA ŞAHLAR310 4670 DR. CANAN DOĞAN310 4671
NİGAR DEMİR310 4674 AYŞE YAVUZER310 4676
DR. EMİNE ARSLAN310 4668 TÜLİN BİLGİN310 4709
NİLGÜN KAR310 4672 FEZA AKDAĞLI310 4707
REYHAN TUNCER310 4704 DİLEK KOCABAŞ310 4705
GÜLLÜ AYGÜL310 4706 MELİKE KALE310 4661
DİLEK GÜLCÜ310 4673 MEHMET ÖKSÜZ310 4653
HACER TAŞÇI310 4675 LEYLA PAMUK310 4708
AYŞE MUTLUBAŞ310 4703
DOĞUMA DESTEK BİRİMİ
ŞEYDA UĞUR310 4611 NURAY BAŞARIR310 4630
AİLE HEKİMLİĞİ İZLEME VE DEĞERLENDİRME
Uzman DR. TURGUT TAVLAN310 4699 HATİCE ÖNDER310 4721
BİNNUR ALTINTAŞ310 4662 KAMİLE BÜYÜKGÖZ310 4719
HACER ŞAHİN310 4662 AYŞE TUNÇ310 4722
İLKNUR AKGÖL310 4663 AKIN AVCI310 4720
AİLE HEKİMLİĞİ UYGULAMA
Uzman DR. MURAT SOĞANCI310 4700 HÜSEYİN BAYIR310 4666
DURMUŞ YEŞİL310 4667 BİRSEN ERTAŞ310 4666
AYŞEGÜL PARLAK YILDIZ310 4664 GÜRHAN ALTAY310 4664
SABRİYE ÖREK310 4665
CENAZE HİZMETLERİ
ALİ YEŞİLYURT310 4652 (320 4848) FATMA SARIBAŞ310 4652
ŞOFÖRLER ODASI
BAŞŞOFÖR MUSTAFA ÜNAL310 4606